duch1989 napisał(a):

|
Trzeba sie spodziewać niedługo jakiegoś artykułu o Darku Dudce wpieprzającego kebaby. Niestety wczoraj sam byłem świadkiem jak wspaniale odżywia się w Bonarce. Przynajmniej 2 osoby robiły zdjęcia więc wyczuwam aferę.
|
Co złego jest w tym, że zjadł kebaba? Jeden czy dwa kebaby człowieka czy sportowca nie zabije. Przecież wybiega go od razu na treningu więc co za problem. To samo piwa tez się mogą napić ale nie za często i nie za dużo. Piłkarze to też ludzie więc nie wiem o co Ci chodzi
Zastanawia mnie jedno:
czy wiadomo czy coś klub stara się zrobić w sprawie Klarica? i czy tylko będziemy trzymać go do czerwca i papa. Bo chyba jak nie jest zgłoszony do rozgrywek to nie może grać w rezerwach w ich meczach ligowych, tylko i wyłącznie w sparingach(mogę się mylić), więc jak ma się pokazać żeby go zatrzymać na dłużej jak nie gra... Np. Śląsk już z dwoma Paixao, sprawą zajmowała się FIFA i już może grać w lidze.