|
Z tym Krymem to w ogóle jaja. Mieszka tam 60% Rusków. Chcą zrobić referendum, którego wynik będzie zapewne pozytywny i Krym dołączy do Rosji. Rosjanie to pięknie rozegrali, w cywilizowany sposób - no nepotrzebnie tam sie władowali z tym wojskiem ale na razie odbywa się wszystko bez przelewu krwi.
Czego Wy więcej chcecie? 60% Rusków ma sie wyrzec swojego zdania żeby zachód o nich źle nie pomyśła, żeby nie zrobić dorbze Putinowi?
Takie są uroki demokracji. Tak się kończy bajka pt. "teraz tak podzielimy granice, zmieszamy trochę Ukraińców z Ruskami lub wprowadizmy do Anglii ze 30 milionów muzułmanów i nawet jak komus coś nie pasuje to macie zyć w zgodzie".
Czego Wy oczekujecie po tej sytuacji? 60% ludności Krymu to Ruski, ludzie o poglądach pro rosyjskich, maja umeirać za Ukrainę?
Skończcie z tą waszą tyranią gdzie siłą byście chcieli robić rewolucje gdzieś tam, przelać krew ludzką, wprowadzać swoje prawa na siłę gdzie mniejszość ma szafować wiekszością bo tak jest po linii UE, USA czy tak by było niewygodnie dla Putina. Paranoja.
Rosja zrobiła wszystkich w ciula z tym Krymem a Wy teraz chcecie żeby te krymskie ruski się przmeianowały na Ukraińców, europejczyków bo tak Wam ejst wygodniej. Śmieszne to jest.
A najwieksza beka z tych wielkich demokratów, wyznawców pokoju i przeciwników hitleryzmu czy też putinizmu, którzy popierają krwawe przejęcie Kosowa a oczerniają Putina i mieszkańców Krymu za samo wtargnięcie wojsk na Krym lub normalne, demokratyczne przegłosowanie sprawy krymskiej. Pojebało się, niektórym w głowach. Jeszcze taki Ci powie że myslisz jak kacap. To Wy myslicie jak kacapy tylko takie Uniowe kacapy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|