Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
2529
07.03.2014, 13:27
Kibice zajeli sie sprawami w TS Wisla (dzieki ich pomocy klubowi ubylo kilka milionow dlugow i zaczyna wychodzic na prosta).
Zbudowana nowe pomieszczenia dla sportowej sekcji
organizowane sa profesjonalne zawody sztuk walki
zbudowano najnowoczesniejsza silownie w Krakowie
zbudowano nowa restauracje
a to nie koniec.. zdjęcia wam ukazują hardcorową moc kibiców Wisly czy jak kto woli
tych zlych z SKWK (bo jak wiadomo oni dzialaja na szkode Wisly)
..zyski ida na TS Wisla, a klub zaczyna realnie zarabiac i pniesc sie w gore.
Z tym, ze.. w TS Wisla to ludzie oddani Wisle z ogarniętym prezesem na czele, w S.A wiadomo.. polowa najmniekow, polowa intruzow. maly procent ludzi z sercem w ksztalcie Bialej Gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.03.2014 o godz. 13:32.
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.