Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2529
Stary 07.03.2014, 13:27
Kibice zajeli sie sprawami w TS Wisla (dzieki ich pomocy klubowi ubylo kilka milionow dlugow i zaczyna wychodzic na prosta).

Zbudowana nowe pomieszczenia dla sportowej sekcji







organizowane sa profesjonalne zawody sztuk walki


zbudowano najnowoczesniejsza silownie w Krakowie















zbudowano nowa restauracje





a to nie koniec.. zdjęcia wam ukazują hardcorową moc kibiców Wisly czy jak kto woli tych zlych z SKWK (bo jak wiadomo oni dzialaja na szkode Wisly)

..zyski ida na TS Wisla, a klub zaczyna realnie zarabiac i pniesc sie w gore.

Z tym, ze.. w TS Wisla to ludzie oddani Wisle z ogarniętym prezesem na czele, w S.A wiadomo.. polowa najmniekow, polowa intruzow. maly procent ludzi z sercem w ksztalcie Bialej Gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.03.2014 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując