SharksiK napisał(a):

|
...czy to nie jest warte marnych 15 zł z 15 biletów na R22 ...
|
Mijasz się z meritum tej dyskusji.
Z tego co zauważyłem nikt nie podważa sensowności budowy muzeum czy pomnika, nawet za składki od biletu.
To jest poza tematem dyskusji, a mimo to jest to u Ciebie argument 'za'. Równie dobrze mógłbyś swój wywód oprzeć na jakimkolwiek innym zdaniu z którym się zgadza 90% użytkowników forum.
Prostując - dyskutujemy o tym że klub zmienił zdanie i stwierdził ze współpracy z SKWK na tym polu nie będzie. Nie oznacza to że nie będzie pomnika, nie oznacza to że nie będzie muzeum.
3ci raz podniosę pytanie - czy złotówka miała pochodzić od każdego krzesełka czy tylko od C? Z tego co wiadomo z prasy i z tekstów SKWK - od każdego. Zatem: 15 spotkań +3 razy ... od 10 000 do 16 000 netto za spotkanie.
jarecki napisał(a):

200 moze 300 tys. rocznie to nie tak znowu malo
|
Ok 180-288 tysięcy złotych brutto rocznie. Dla porównania rekordowa zbiórka SKWK z Legii to 22 287,65. Gdyby mieli złotówkę od biletu, 'ekwiwalent zbiórki' byłaby prawie o 50% większy niż zostało zebrane. A to tylko dzięki jednej umowie.
SharksiK napisał(a):

|
...czy to nie jest warte marnych 15 zł z 15 biletów na R22 ...
|
Nadal uważasz że jest to marna kwota?
Czy tylko innych do tego przekonujesz a sam dobrze wiesz że pieniądze o których dyskutujemy, jak na realia stowarzyszenia, są ogromne i jest o co 'się bić'?