duch1989 napisał(a):

|
Trzeba sie spodziewać niedługo jakiegoś artykułu o Darku Dudce wpieprzającego kebaby. Niestety wczoraj sam byłem świadkiem jak wspaniale odżywia się w Bonarce. Przynajmniej 2 osoby robiły zdjęcia więc wyczuwam aferę.
|
Coś kręcisz.
Wczoraj, osobiście widziałem jak Darek schrumkał dużą torbę pierwszorzędnego śniegu, wątpię że by miał apetyt.