Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21465
Stary 07.03.2014, 10:45
duch1989 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba sie spodziewać niedługo jakiegoś artykułu o Darku Dudce wpieprzającego kebaby. Niestety wczoraj sam byłem świadkiem jak wspaniale odżywia się w Bonarce. Przynajmniej 2 osoby robiły zdjęcia więc wyczuwam aferę.
Coś kręcisz.

Wczoraj, osobiście widziałem jak Darek schrumkał dużą torbę pierwszorzędnego śniegu, wątpię że by miał apetyt.
Odpowiedz cytując