Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 07.03.2014, 10:31
Cytat:
Człowieku gadasz jak sowiecki kacap. Ukraina była własnpością Rosji ? To może jak Putin napadnie na Polske to uzyjesz tej samej argumentacji ? Kto Ci tak zlasował mózg, narodowcy ?
Dziękuję za miłe słowa a teraz na chwilę proponuję wyjść z zacietrzewienia i trochę pomyśleć.
Czy ja napisałem jakąś nieprawdę? Polska jest w układzie (jest wykrozystywana, jest pionkiem) UE i USA a Ukraina była w układzie i była pionkiem Rosji. Czy to stwierdzenie jest nieprawdziwe?!
Czy jak ktoś trzeźwo myśli a nie tak jak mu każą media to musi być kacapem? Weź się zastanów co piszesz i się nie ośmieszaj bo jesteś idealnym przykładem osoby, o której wspominałem. Czyli jak mniemam z czystego serca chciałbyś żeby Krym i Ukraina pozostała suwerenna bo to by było lepsze Twoim zdaniem dla Polski ale jednocześnie dajesz się wciagać w takie głupie myslenie, które serwują media na "rozkaz", UE i USA. To jest właśnia taka wizja, że jak ktoś powie coś innego niż sądzi meinstream w tej sprawie to już kacap, to trzyma z Putinem. A przecież jasno Ci napisałem, że w chuju mam Putina, ale tak samo w chuju mam tą śmieszną UE i frajerskie USA.
Pojmujesz, że można być w tej sprawie gdzies po środku i nie popeirać na 100% jednej ze stron? Że można raz skrytykować Putina a raz USA, że można dostrzec silne strony Putina i silne strony USA?
No a jak już jesteś taki sceptyczny wobec mojego zdania to teraz może powiedz, że USA i UE źle robią bo się wtrącają w sprawy Ukrainy - od sameog początku, od Majdanu. Tego już nie widzisz, nie? To Ci nie przeszkadza. Nie przeszkadza Ci, że UE chciałaby wciągnąć pod siebie Ukrainę ale jak robi to Putin to już źle?

I Twója kolejna złota myśl:
Cytat:
Nie przypuszczałem, ze można łykać takie banialuki. Chłopcy z dezinformacji muszą się przeciez wykazywać bo Putin zesłałby ich do łagru.
Skąd Ty możesz wiedzieć czy akurat w tej sprawie dezinformuje Rosja? A może właśnie teraz dezinformuje Estonia, UE, USA?
Jak można być tak ślepym człowikiem. Nic w tej sprawie nie jest pewne a niektórzy siedząc przed monitorkiem komputerka, popijając ciepłą herbatę mają pewne info o wszystkim - pewnie telefoniczne?
Ludzie, nie dajcie się robić w chuja ani Putinom ani Obamom.
Nic na 100% nie wiemy i w życiu się możemy nie dowiedzieć bo każda sprawa ma różne wersje w zależności ile podmiotów dorabia do niej swoją ideologię. Inaczej Majdan czy snajperów oceni Putin a inaczej UE. I nie wiemy kto ma rację, kto i gdzie skłamał. Dlaczego Ty twierdzisz, że Twoje domniemania na pewno sa prawdziwe? Śmiech na sali.
Przecież nawet w takiej sprawie jak katastrofa Smoleńska można udowodnić na podstawie śledztwa (i nieważne czy to śledztwo było rzetelne czy nie), że to nie był zamach a jak przyjdzie nowy rząd PiS to udowodni, że to był zamach. Czaisz to? Jedna sprawa a 2 zupełnie odmienne stanowiska, inna dokumentacja w śledztwie, inne wnioski. I nieważne, że ktoś tu nie ma racji, ważne, że pod jednym i drugim dokumentem podpisza się specjaliści, politycy a później ludzie. Można żyć w zupełnym matrixie i tak żyjemy juz teraz. Bo na przykładzie tej sprawy jedni mają 100% pewności, że to był zamach a drudzy 100% pewności, że wypadek. Czyli ktoś na 100% nie ma racji ale wmówił sobie, że tak było, jest święcie przekonany, zebrał fałszywe dowody, stworzył taką otoczkę i pozamiatane. Jedna sprawa a dwie prawdy.
A Ty mi tu wyjeżdżasz ze stwierdzeniami, że wszystko co przeciwko UE i USA w sprawie Ukrainy to dezinformacja Putna. Chuja wiesz, może akurat to jest dezinformacja UE i USA tak jak dezinformuje rząd Tuska w sprawie Smoleńska.
Nie wiesz nic na 100% dlatego nazywanie kogoś nieśłusznie (bo ani ja, ani pewnie sanderuss nie popeiramy Putina tylko po prostu mamy swoje zdanie w tej sprawie, weług nas słuszne, wyważone) kacapem, sprzymierzeńcem Putina, "debilem:, który daje się nabierać, łykać jakąś papkę jest przechujowe. Sam się zastanów czy nie stałeś się Uniokacapem.

PS Taki fanatyzm i 100 procentowe myślenie tak jak serwuje to jedna ze stron, np w tym przypadku media i strona UE, USA w sprawie Ukrainy to jest pierwszy krok do zrobienia z siebie ślepej marionetki. Zawsze każdy gra na swoją stronę a Wy, niektórzy ufając takiemu komuś na 100% popełniacie błąd. Bo to jest rposta droga, żeby ten ktoś wam nagadał głupot a Wy staniecie się pożytecznymi idiotami, którzy będą święcie przkeonani, że macie racje bo Was guru tak powiedział. Dlatego nigdy nie ufajcie, a że pojawiły się tutaj jakieś insynuacje, że narodowcy komuś mózg wyprali itp to jeśli o mnie chodzi to bądźcie spokojni. Ja jestem sympatykiem RN ale jak coś będzie w tym ruchu nie tak to tym sympatykiem moge szybko przestać być, bo z nikim umowy nie zawierałem i nie zgadzałem się żeby myśleć po linii partii. To lepiej coponiektórzy w tym temacie się zastanówcie czy nie jesteście adwokatami diabła.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 07.03.2014 o godz. 10:39.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując