Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27803
Stary 07.03.2014, 09:27
baton napisał(a):Wyświetl post
Do kogos obeznanego w prawie pracy...

Pracuje PN-PT, stawka miesieczna. Czy oplaca mi sie brac L4 na 5 dni (piatek, sobota, niedziela, poniedzialek, wtorek) czy lepiej dla mnie bedzie piatek+pon,wtorek ?

Prosze o wytlumaczenie w wersji dla malosprytnego
Nie ma to żadnego znaczenia w Twoim przypadku. W obydwu wersjach dostaniesz 80% za piątek, poniedziałek i wtorek.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując