baton napisał(a):

Do kogos obeznanego w prawie pracy...
Pracuje PN-PT, stawka miesieczna. Czy oplaca mi sie brac L4 na 5 dni (piatek, sobota, niedziela, poniedzialek, wtorek) czy lepiej dla mnie bedzie piatek+pon,wtorek ?
Prosze o wytlumaczenie w wersji dla malosprytnego
|
Nie ma to żadnego znaczenia w Twoim przypadku. W obydwu wersjach dostaniesz 80% za piątek, poniedziałek i wtorek.