Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.03.2014, 20:55
Ach ta poprawność polityczna. Kibic Wisły - jeden z drugim pisze, że małe szanse na mistrza i że bierze 2-gie miejsce w ciemno, natomiast kibic Legii wyrokuje, że Legia może nie utrzymać 1-go miejsca do końca i przegrać walkę o mistrza. Trochę to śmieszne. To kto jak nie Wisła lub Legia?
Odpowiedz cytując