arti napisał(a):

Ponad 2 lata sparingów bez znaczenia, a potem mecze o stawkę u siebie skopane generalnie rzecz biorąc gdzie trener i piłkarze nie wiedzieli co mają robić żeby było lepiej. Wynik jak diabli.
Smuda, Fornalik i jak dotąd Nawałka warci siebie, nie ma wyników nie ma pomysłu na wygrywanie z równymi sobie i nieco silniejszymi, czas od ME 2008 stracony i przegrany z kretesem.
|
Ten czas jest nadal marnowany. Coś widzę, że będą pasjonujące boje z Gibraltarem o przedostatnie miejsce.