Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8708
Stary 06.03.2014, 20:03
arti napisał(a):Wyświetl post
Ponad 2 lata sparingów bez znaczenia, a potem mecze o stawkę u siebie skopane generalnie rzecz biorąc gdzie trener i piłkarze nie wiedzieli co mają robić żeby było lepiej. Wynik jak diabli.
Smuda, Fornalik i jak dotąd Nawałka warci siebie, nie ma wyników nie ma pomysłu na wygrywanie z równymi sobie i nieco silniejszymi, czas od ME 2008 stracony i przegrany z kretesem.
Ten czas jest nadal marnowany. Coś widzę, że będą pasjonujące boje z Gibraltarem o przedostatnie miejsce.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując