Spiskowa teoria dziejów grubymi nićmi szyta. Niestety z podobnymi do NWO, Zeitgeist, czy Fahrenheit 9.11 ciężko dyskutować, gdyż opuszcza się w nich z racjonalne argumenty i sięga po pojęcia z granic metafizyki na fantasmagoriach kończąc.
sanderuss napisał(a):

|
Moim zdaniem wiecej na tym stracimy niz zdolamy zyskac.
|
Zgodzę się w tym jednym, ale dochodzę do tego zupełnie innym sposobem rozumowania dedukcyjnego opierającym się na wysnuwaniu kolejności zdarzeń na podstawie zaistniałych zdarzeń, gdzie zaistniałe zdarzenia wskazują na to, że politycznie i gospodarczo rysuje się przed nami perspektywa kilku niespokojnych lat.