Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 06.03.2014, 18:59
Spiskowa teoria dziejów grubymi nićmi szyta. Niestety z podobnymi do NWO, Zeitgeist, czy Fahrenheit 9.11 ciężko dyskutować, gdyż opuszcza się w nich z racjonalne argumenty i sięga po pojęcia z granic metafizyki na fantasmagoriach kończąc.

sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem wiecej na tym stracimy niz zdolamy zyskac.
Zgodzę się w tym jednym, ale dochodzę do tego zupełnie innym sposobem rozumowania dedukcyjnego opierającym się na wysnuwaniu kolejności zdarzeń na podstawie zaistniałych zdarzeń, gdzie zaistniałe zdarzenia wskazują na to, że politycznie i gospodarczo rysuje się przed nami perspektywa kilku niespokojnych lat.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 06.03.2014 o godz. 19:02.
Odpowiedz cytując