Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8704
Stary 06.03.2014, 17:47
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Leo mówił im dokładnie to samo co Smuda, Fornalik i Nawałka - w kwestii motywacji.

Tylko usłyszeli po angielsku "możecie być najlepsi", w obcym języku ładnie to brzmi i chłopaki przed Portugalią na przykład, uwierzyli, ze wszystko w ich głowach i nogach.
Nie tylko, Leo im powiedział jak grać, wysoko, nie bać się pokazać do gry, przyjąć z przeciwnikiem na plecach itd. Wczoraj po stracie bramki jakoś potrafili grać odważniej. Wcześniej typowe "alibi" każdy myślał tylko jak czegoś nie spieprzyć, bez ryzyka nie da rady...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując