Mario Nh napisał(a):

Leo mówił im dokładnie to samo co Smuda, Fornalik i Nawałka - w kwestii motywacji.
Tylko usłyszeli po angielsku "możecie być najlepsi", w obcym języku ładnie to brzmi i chłopaki przed Portugalią na przykład, uwierzyli, ze wszystko w ich głowach i nogach.
|
Nie tylko, Leo im powiedział jak grać, wysoko, nie bać się pokazać do gry, przyjąć z przeciwnikiem na plecach itd. Wczoraj po stracie bramki jakoś potrafili grać odważniej. Wcześniej typowe "alibi" każdy myślał tylko jak czegoś nie spieprzyć, bez ryzyka nie da rady...