Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8703
Stary 06.03.2014, 17:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.

Nie każdego, tylko takich którzy nie chcą być figurantami. Jakie wyniki miał Smuda w pierwszych meczach, a biadolenia nie słyszałem. Bońka po dwóch meczach wywalili. Szpakowski prawie się sfajdał za złośliwości...
Smuda dostal wiecej czasu bo jednak mial juz jakies osiagniecia i to miedzynarodowe w CV. Zreszta na wiosne zagrali dobry mecz z Bulgaria, potem pamietam cisneli ostro Serbie, ktora kilka tygodni pozniej ograla Niemcow na mundialu w RPA.
DObra passa skonczyla sie na 0:6 z Hiszpanami ale to ze wzgledu na odwazna taktyke. Fornalik mial jeden mecz towarzyski na przygotowanie, a potem od razu eliminacje i spotkania z Czarnogra i Anglia nie wygladaly zle.
Jesli chodzi o Nawalke to nie spodziewalem sie, ze moze byc tak zle. Te 3 mecze byly tragiczne. Nie swtorzylismy chyba zadnej sensownej sytuacji, a ostatnie mecze za Fornalika byly bardzo przyzwoite wiec kontrast jest widoczny.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując