Drozd napisał(a):

Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.
Nie każdego, tylko takich którzy nie chcą być figurantami. Jakie wyniki miał Smuda w pierwszych meczach, a biadolenia nie słyszałem. Bońka po dwóch meczach wywalili. Szpakowski prawie się sfajdał za złośliwości...
|
Smuda dostal wiecej czasu bo jednak mial juz jakies osiagniecia i to miedzynarodowe w CV. Zreszta na wiosne zagrali dobry mecz z Bulgaria, potem pamietam cisneli ostro Serbie, ktora kilka tygodni pozniej ograla Niemcow na mundialu w RPA.
DObra passa skonczyla sie na 0:6 z Hiszpanami ale to ze wzgledu na odwazna taktyke. Fornalik mial jeden mecz towarzyski na przygotowanie, a potem od razu eliminacje i spotkania z Czarnogra i Anglia nie wygladaly zle.
Jesli chodzi o Nawalke to nie spodziewalem sie, ze moze byc tak zle. Te 3 mecze byly tragiczne. Nie swtorzylismy chyba zadnej sensownej sytuacji, a ostatnie mecze za Fornalika byly bardzo przyzwoite wiec kontrast jest widoczny.