Drozd napisał(a):

|
Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.
|
Leo mówił im dokładnie to samo co Smuda, Fornalik i Nawałka - w kwestii motywacji.
Tylko usłyszeli po angielsku "możecie być najlepsi", w obcym języku ładnie to brzmi i chłopaki przed Portugalią na przykład, uwierzyli, ze wszystko w ich głowach i nogach.
