Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8701
Stary 06.03.2014, 17:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.
Leo mówił im dokładnie to samo co Smuda, Fornalik i Nawałka - w kwestii motywacji.

Tylko usłyszeli po angielsku "możecie być najlepsi", w obcym języku ładnie to brzmi i chłopaki przed Portugalią na przykład, uwierzyli, ze wszystko w ich głowach i nogach.
Odpowiedz cytując