Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8700
Stary 06.03.2014, 16:05
Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.

filemon napisał(a):Wyświetl post
Może łaskawie poczekajcie choć troche, bo gość miał trzy oficjalne mecze. Byście tylko zmieniali trenera za trenerem.
Nie każdego, tylko takich którzy nie chcą być figurantami. Jakie wyniki miał Smuda w pierwszych meczach, a biadolenia nie słyszałem. Bońka po dwóch meczach wywalili. Szpakowski prawie się sfajdał za złośliwości...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.03.2014 o godz. 16:08.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując