Wszyscy oni grali na Euro i co? Leo potrafił sprawić, że tamci w siebie uwierzyli, to jest klucz.
filemon napisał(a):

|
Może łaskawie poczekajcie choć troche, bo gość miał trzy oficjalne mecze. Byście tylko zmieniali trenera za trenerem.
|
Nie każdego, tylko takich którzy nie chcą być figurantami. Jakie wyniki miał Smuda w pierwszych meczach, a biadolenia nie słyszałem. Bońka po dwóch meczach wywalili. Szpakowski prawie się sfajdał za złośliwości...