Cytat:
|
Władze Legii Warszawa postanowiły zamknąć trybunę gości na stadionie przy Łazienkowskiej. Decyzja obowiązuje do odwołania - poinformował klub na oficjalnej stronie. To wynik zamieszek podczas meczu 24. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy z Jagiellonią.
|
Czyli od tak klub może sobie zamknąć trybunę dla przyjezdnych? Czy w takim wypadku ich stadion spełnia jeszcze wymogi ekstraklasy o przeznaczeniu % pojemności stadionu dla przyjezdnych? Rozumiem jeżeli stadion jest w budowie, jednak jeśli w mediach był określany jako "najbezpiecznieszy" w polsce, a teraz zamykają trybunę gości, bo nie są w stanie tego bezpieczeństwa zapewnić. Uważam więc, że licencja nie powinna im zostać przyznana.