Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9370
Stary 06.03.2014, 15:48
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Mam ciekawe pytanie dla was.
Jak uważacie czy Cezary Wilk załapałby się do 18-nastki meczowej Wisły Kraków ?
A cóż tak akurat do Wilka pijesz?

Przecież on:
-nigdy nie całował Białej Gwiazdy
-nigdy nie twierdził że będzie za Wisłe umierał
-nie robił tatuaży z legendami Wisły
-w każdym wywiadzie wspominał że Wisła jest tylko przystankiem

a mimo wszystko:
-nie pamiętam żeby kiedykolwiek przeszedł obok meczu, zawsze nawet jak wchodził na ostatnie minuty harował na boisku (dosłownie jeździł na dupie)
-nie bał sie brać odpowiedzialności za porażkę
-potrafił stanąć po przegranych derbach przed kibicami

Nie dostawał pensji, wykorzystał przysługujące mu prawo i odszedł. Jedyne co można mu zarzucić że nie dał klubowi zarobić.

Mimo to będzie już na zawsze przedmiotem obelg (w większości przez takich którzy po jednym dniu spóźnienia przelewu wypłaty psy wieszają na pracodawcy)

Dla przykładu inny piłkarz do którego większość kibiców pała miłością, który w jednym miesiącu umiera za Wisłę a w drugim za inny klub, odmawia wyjścia na boisko, obraża się na klubową legendę (Moskal) a przede wszystkim przez pół roku nie potrafił dla klubu nic ugrać na boisku. Nawet nie wyrażając do tego chęci...
Odpowiedz cytując