emj10 napisał(a):

Pisanie o tym, że materiał ludzki jaki posiadał Leo był na podobnym to zwyczajna bzdura. Tam filarami byli Matusiak, Łobodziński i Bronowicki co mówi samo za siebie.
.
|
Jak zwykle pozwole sie z Tobą nie zgodzić.Poza obecnym Lewandowskim który jest czołowym snajperem w Niemczech mieliśmy graczy na tym samym przeciętnym europejskim poziomie.Napewno za Leo byli o 2 klasy lepsi obrońcy (Wasyl,Bąk,Żewłakow, młody Dudka) - dziś o takich defensorach możemy pomarzyć no i Smolarek troche więcej bramek w kadrze strzelał niż Lewy dziś