|
Ostrzegałem przed "Ciepłym" Nawałką, któremu zawsze w szaliczku było do twarzy jeszcze w momencie, gdy padały pierwsze typy na selekcjonera. Fornalik przy nim miał chociaż doświadczenie w europejskich pucharach (marne, ale zawsze), jednak oczywiście Boniek musiał postawić na swoim i obsadzić kumpla na tym stanowisku.
Pisanie o tym, że materiał ludzki jaki posiadał Leo był na podobnym to zwyczajna bzdura. Tam filarami byli Matusiak, Łobodziński i Bronowicki co mówi samo za siebie.
Kolejne 2 zmarnowane lata nam uciekną. Zlecą eliminacje i od 2015 roku zacznie się budowanie "nowej" kadry na MŚ 2018.
|