Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8696
Stary 06.03.2014, 13:16
Ostrzegałem przed "Ciepłym" Nawałką, któremu zawsze w szaliczku było do twarzy jeszcze w momencie, gdy padały pierwsze typy na selekcjonera. Fornalik przy nim miał chociaż doświadczenie w europejskich pucharach (marne, ale zawsze), jednak oczywiście Boniek musiał postawić na swoim i obsadzić kumpla na tym stanowisku.

Pisanie o tym, że materiał ludzki jaki posiadał Leo był na podobnym to zwyczajna bzdura. Tam filarami byli Matusiak, Łobodziński i Bronowicki co mówi samo za siebie.

Kolejne 2 zmarnowane lata nam uciekną. Zlecą eliminacje i od 2015 roku zacznie się budowanie "nowej" kadry na MŚ 2018.
Odpowiedz cytując