Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 06.03.2014, 12:49
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Bo taka jest zasada prowadzenia jakiegokolwiek typu operacji militarnych badz paramilitarnych. Wystawienie wart to abecadlo kazdego dowodcy. Skoro ruskie zajeli lotnisko to co ty mi tu z jakims prawem wyskakujesz? Zajeli i juz ( A czy ja to pochwalam czy nie to nie ma nic do rzeczy ). I wysylanie przeciwko nim specjalnie rozbrojonego oddzialu ukraincow pod okiem kamer jest czystej wody prowokacja czy ci sie podoba czy nie. To jest tez skrajny przejaw glupoty bo swiadczy o tym jak niewiele znaczy ludzkie zycie na wschod od Buga. Takie zachowanie nie odbiega wiele od tego co mowila ta lekarka na Majdanie, ze kule wyciagniete z majdanowcow i berkutowcow byly takie same (vide rozmowa Ashton z Paetem ), sugerujac ze to ci sami "snajperzy" walili do jednych i drugich.
Co Ty pieprzysz. Prowokacją to jest obecność tam ruskich. Dlatego Ukraińcy byli rozbrojeni. Ale widzę że pogląd Mikkego jest bardzo popularny wśród patriotycznej prawicy. Co by ruski nie zrobił to jest ok, ale jakiekolwiek postawienie się to prowokacja. Pochwal ich że tych bezbronnych Ukraińców nie zastrzelili, bo przecież mogli się dać sprowokować ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując