bódyń napisał(a):

No i wlasnie o to chodzi. jak ktos chce nie sklada sie.
Okazuje sie ze panowie SKWK po prostu zrobili skok na kase. A jak się nie udał
to rzucili na zlość Bednarzowi race. Okazuję się, że o zwyczajny podatek od kibicow. SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
|
Nie jest do końca tak. Jestem na meczu i widzę super oprawę, która sprawia, że goscie ogladaja namiętnie swoje buty - jestem dumny. Sam przy tym z wielu względów, chocby czas nie moge współdzialac wiec nawet taki characz przy bilecie zaakceptuję. Tylko że rozmawia się a zwłaszcza o pieniądzach z poważnymi ludźmi. A nie z szkodnikami.
Ja bym nawet nie czepiał sie gdyby oni zdefraudowali te 5% na jakiś browarek jak tam po nocach malują te sektorwki. Ale stanowczo nie garstce decydentów którzy z tego chcą żyć a tak to troszke wygląda.