Lukasz napisał(a):

|
Po pierwsze, nie ważne czy wymyślił czy nie - nie ma woli współpracy. Panowie się nie dogadali. Nie ważne jak to motywują, liczy się efekt - dla obu stron oferta stała się nieatrakcyjna. Zauważ ze SKWK widząc ociągania się ze strony klubu, nie zaproponowało ze swojej strony więcej by uczynić ofertę lepsza w oczach Bednarza.
|
Oj ważne. Kwestia podnoszonych argumentów jest ważna, może Klub zbywał że podpisze, że nic nie trzeba zmienić, że jest OK. W końcu kibice dostali zapewnienie, które później okazało się bajkami. Gdyby Klub powiedział OK, ale jeśli będą kary to najpierw z tego idzie kasa, to może kibice by sie zgodzili. To akurat jest ważne, aby określić po której stronie jest wina.
Lukasz napisał(a):

|
Druga sprawa - pikniki maja w d... czy Jacek jest z Legii czy nie. Wszelkie tego typu awersje pochodzą od grupy 'kumatych'. Przenosisz pewne cechy jednej grupy na inną.
|
Właśnie nie. Największe pomyje na Bednarza wylewali zawsze pikniki, na wislaportal to był wręcz festiwal nienawiści. Nikt kumaty po nim tak nie jechał, poza krótką wojenką pod koniec 2012 r.. Sprawa się teraz zmieniła i może tak trwać, ze złymi skutkami dla jednej i drugiej strony i ostatecznie WISŁY KRAKÓW.
Lukasz napisał(a):

|
Trzy - oddanie marketingu do firmy zewnętrznej. Wybacz, wolę jakikolwiek marketing działający niż własny 'żaden'. Nota bene umowę można tak skonstruować aby dało się na niej zarobić lub ją rozwiązać jeśli wynik współpracy nie będzie korzystny. SKWK w oświadczeniu zdaje się o tym zapominać.
|
Jeśli się nic nie robi u siebie, to zewnętrzy marketing będzie lepszy. To fakt. Jednak tak postawiona sprawa pokazuje całkowicie nieudolność zarządzających klubem. Nie potrafią zbudować merketingu w dzisiejszych czasach ? To absurd, po 25 latach działania w gospodarce rynkowej. Co do kwesti odstąpienia od umowy po potencjalnym (prawdopodobnym) fiasku takiej współpracy można zaapelować, aby: POLAK BYŁ MĄDRY PRZED SZKODĄ, A NIE PO SZKODZIE.
Lukasz napisał(a):

|
Reasumując - nie dogadali się. I tak już sprawę stawiając wprost - SKWK potrzebuje pieniędzy których przedstawiając taka ofertę jaka przedstawiła, nie dostanie. O co tu się obrażać?
|
Jeszcze raz mówię, dla mnie nie jest najważniejsza pomyślność SKWK, ale pomyślność projektów wiślackich. Jeśli klub uwali tą sprawę, to w przyszłości tego pożałuje.
bódyń napisał(a):

|
SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
|
Czy musimy się na naszym forum godzić na takie rzeczy ? Na takie oszczerstwa względem organizacji, która naprawdę robi dużo dobrego ? Rozumiem mieć inne zdanie, ostro dyskutować i sprzeczać się czy konstruktywnie krytykować.