Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2512
Stary 06.03.2014, 12:27
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co tyle hałasu z tą złotówką. Ja chętnie dopłaciłbym do biletu nawet 2 albo 3.
No i wlasnie o to chodzi. jak ktos chce nie sklada sie.
Okazuje sie ze panowie SKWK po prostu zrobili skok na kase. A jak się nie udał
to rzucili na zlość Bednarzowi race. Okazuję się, że o zwyczajny podatek od kibicow. SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
Odpowiedz cytując