Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 06.03.2014, 12:22
do mnie dzis dzwonili - oferowali to co mam - czyli calosc = 6 x C+ i jeszcze jakies nowe motoryzacyjne bzdety - bez HBO i Cinemaxa - za 74 zl - na 2 lata - wiec oczywiscie propozycje wysmialem bo teraz place 69 zl i powiedzialem ze w zyciu nie zaplace wiecej za kontynuacje umowy niz dotychczas ....a jak u Was ?
Odpowiedz cytując