do mnie dzis dzwonili - oferowali to co mam - czyli calosc = 6 x C+ i jeszcze jakies nowe motoryzacyjne bzdety - bez HBO i Cinemaxa - za 74 zl - na 2 lata - wiec oczywiscie propozycje wysmialem bo teraz place 69 zl i powiedzialem ze w zyciu nie zaplace wiecej za kontynuacje umowy niz dotychczas ....a jak u Was

?