Z annalow glupty urzedniczej:
natemat.pl napisał(a):
|
Ireneusz Idziak i jego teść od 24 lat budują karetki dla polskich szpitali. To jednak niedługo może się skończyć, gdyż podobnie jak inni przedstawiciele branży, przedsiębiorcy stanęli przed widmem bankructwa. Wszystko przez zmianę przepisów, w myśl których karetki traktowane są niczym osobówka, od której trzeba zapłacić akcyzę. To nie koniec. Urzędnicy wpadli na pomysł, aby ściągnąć akcyzę za okres, gdy nowe przepisy jeszcze nie obowiązywały. – Ciekaw jestem, kto chce nas zniszczyć – mówi pan Ireneusz, któremu kazano zapłacić 10 milionów złotych akcyzy
|
Czyzby skladka "na Ukraine"? Albo na olimpiade w Krakowie?
Dobra sprawa, o ile tak to mozna nazwac, tej calej afery na ziemiach wschodniej malopolski jest zas:
natemat.pl napisał(a):
"Broń palna w celu ochrony miru domowego" – taką kategorię chce wprowadzić do ustawy o broni i amunicji Ruch Obywatelski Miłośników Broni. Właśnie rozesłał do czołowych polityków i wszystkich klubów parlamentarnych gotowy projekt w sprawie....
– Nie bardzo wierzę w rozsądek polityków, natomiast oni podejmują działania, jeśli mają się do kogo wdzięczyć. Pomyślałem, że taki projekt zyska teraz poparcie obywateli, a wtedy także Sejm może się tym zainteresować ...
|
Watpie zeby sie udalo ale sprobowac zawsze mozna.
I jeszcze co do rzeczy wartych zauwazenia ktore przemknely niezauwazenie: Beb Bernanke odszedl z FEDu i zostal zastapiony przez zdeklarowana keynesistke Janet Yellen. Podobno ballance sheet na jego odejsciu wyniosl $4,102,138,000,000 ale biorac pod uwage przesluchania przed komisja senacka pewnie nikt nie wie gdzie wiekszosc tych pieniadzy jest
http://cnsnews.com/news/article/ali-...-4102138000000