Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8695
Stary 06.03.2014, 09:06
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Smuda robi dobrą robotę w Wisle i niech tak zostanie ale oczywiscie za niego kadra wyglądała najlepiej co wczoraj przyznał w studio Polsatu ... Iwanow. No proszę jak to się zmienia punkt widzenia. Czekam jeszcze na Stanowskiego z weszło.

Napisałem Fornalik bo jednak po roku jego pracy kiedy zaczynało to jakoś przyzwoicie wyglądać to został zwolniony.

Smudzie i końcowemu Fornalikowi brakowało tylko skuteczności.
Nawałce brakuje wszystkiego - nie da się na to patrzeć.
Na co się nie da patrzeć?

Nawałka jest trenerem pół roku, zagrał trzy mecze, ile czasu miał Smuda? Więc wszyscy ci którzy czekają na potknięcie i biadolą, niech sobie biadolą.

Po stracie bramki widać było, że wiedzą o co chodzi tylko nie ma odważnych ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując