Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2500
Stary 06.03.2014, 09:05
Cytat:
Niech ci harcownicy, zwolennicy Bednarza podejdą na meczach Wisły i tam przedstawią swoje tezy. Zazwyczaj jest tak, ze ich wtedy nie ma. Za to na forum wysyp junior memberów i starszych ukrytych też.
Przecież wielokrotnie było pisane, że młyn to nie miejsce na demokrację i jak przychodzisz to trzeba się dostosować. Więc jakoś nie wyobrażam sobie, żeby parę osób nagle podeszło pod gniazdo i stwierdziło: "wiecie przeginacie troche z najazdem na Bednarza, ponadto nie podobało nam się rzucenie rac na murawę na spotkaniu derbowym. Zrobicie coś z tym?" Jakoś wątpie, żeby po takiej akcji (?) następnego dnia Skwk zamieściło artykuł przepraszający wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Skoro osoby decyzyjne mają takie, a nie inne zdanie w kilku kwestiach, to trzeba się z tym pogodzić, tak samo jak osoby decyzyjne powinne się pogodzić, ze części kibiców może nie podobać się rzucanie rac na murawę, czy ostatnia anty-bednarzowa kampania. I to, że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że od razu musi być parchem, żydem, piknikiem, lewakiem itp.
Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez Charlie : 06.03.2014 o godz. 09:05.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując