Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 06.03.2014, 08:01
Mareq napisał(a):Wyświetl post
,,posterunek wartowniczy'' obsadzony przez ... ?
Przez ruskich. Czemu dales w cudzyslow posterunek wartowniczy? Czy nie rozumiesz co to jest? Otoz posterunek wartowniczy wystawia sie w celu ostrezenia przed niebezpieczenstem reszty pododdzialu gdy ten wypelnia inne zadania. To nie musi byc budka ze szlabanem czy cos w tym stylu. W warunkach bojowych posterunki zaklada sie z reguly w najbardziej newralgicznych miejscach, jak ,na przykladzie filmiku, na drodze prowadzacej do lotniska. Ot cala filozofia, cos jeszcze wytlumaczyc?
Odpowiedz cytując