LucjuszWielki napisał(a):

Smuda robi dobrą robotę w Wisle i niech tak zostanie ale oczywiscie za niego kadra wyglądała najlepiej co wczoraj przyznał w studio Polsatu ... Iwanow. No proszę jak to się zmienia punkt widzenia. Czekam jeszcze na Stanowskiego z weszło.
Napisałem Fornalik bo jednak po roku jego pracy kiedy zaczynało to jakoś przyzwoicie wyglądać to został zwolniony.
Smudzie i końcowemu Fornalikowi brakowało tylko skuteczności.
Nawałce brakuje wszystkiego - nie da się na to patrzeć.