Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8693
Stary 06.03.2014, 07:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chyba Franek wróć!
Smuda robi dobrą robotę w Wisle i niech tak zostanie ale oczywiscie za niego kadra wyglądała najlepiej co wczoraj przyznał w studio Polsatu ... Iwanow. No proszę jak to się zmienia punkt widzenia. Czekam jeszcze na Stanowskiego z weszło.

Napisałem Fornalik bo jednak po roku jego pracy kiedy zaczynało to jakoś przyzwoicie wyglądać to został zwolniony.

Smudzie i końcowemu Fornalikowi brakowało tylko skuteczności.
Nawałce brakuje wszystkiego - nie da się na to patrzeć.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując