Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2498
Stary 06.03.2014, 07:30
Panowie, zakończcie temat sporu Bednarz - SKWK, bo na forum pełno anonimowych harcowników. Jaką macie pewność, ze rozmawiacie z kibicem Wisły ? Przeciez gro wpisów pokrywa się kropka w kropkę z z wpisami na Gazecie Krakowskiej gdzie kibice parchów wypisują dokładnie to samo co tutaj niektórzy "wiślacy". Parchy bardzo zainteresowane tematem 1 zł. od bilety i funkcjonowaniem SKWK . Dlatego, skoro nie wiadomo z kim się rozmawia, dajcie spokój.
Niech ci harcownicy, zwolennicy Bednarza podejdą na meczach Wisły i tam przedstawią swoje tezy. Zazwyczaj jest tak, ze ich wtedy nie ma. Za to na forum wysyp junior memberów i starszych ukrytych też.
Odpowiedz cytując