Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27797
Stary 05.03.2014, 23:41
Jeśli to jest program to klikasz prawym myszy na pliku startowym programu, wchodzisz we Właściwości,następnie zakładka "Zgodność" i tam ustawiasz start w rozdzielczości 640x480 a później przechodzisz do ustawień programu i zmieniasz według potrzeb No chyba że Cie nie zrozumiałem to daj PrintScreena
Odpowiedz cytując