domin_czyzyny napisał(a):

|
Dla jednych to żenująca akcja, dla innych dobry dodatek do oprawy...kwestia gustu.
|
Stary, rzucaj sobie ile chcesz. Ale zapłać za to rachunek jak dorosły (?) facet. A jak Cię na to nie stać, to nie traktuj swojego ukochanego (?) Klubu jak skarbonki tylko dlatego, że chcesz się rozerwać.
palikot napisał(a):

Wydaje mi się, że moje czytanie ze zrozumieniem jest ok.
Tezę opieram na tym o to wniosku:
Ma twoje pełne poparcie w naginaniu prawa kosztem walki z naginaniem prawa... dlatego pytam czy to jest dla ciebie ok? równi i równiejsi?
|
Precyzując - jasne, że bzdura. Jasne, że naginanie prawa. Uzasadnienie mega naciągane. Ale ma Jacek B moje pełne poparcie w sporze z SKWK co do meritum. Jako pracownik Klubu. Bo tak go traktuję. Nie jako Jacek B.