Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2497
Stary 05.03.2014, 23:30
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Dla jednych to żenująca akcja, dla innych dobry dodatek do oprawy...kwestia gustu.
Stary, rzucaj sobie ile chcesz. Ale zapłać za to rachunek jak dorosły (?) facet. A jak Cię na to nie stać, to nie traktuj swojego ukochanego (?) Klubu jak skarbonki tylko dlatego, że chcesz się rozerwać.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że moje czytanie ze zrozumieniem jest ok.

Tezę opieram na tym o to wniosku:


Ma twoje pełne poparcie w naginaniu prawa kosztem walki z naginaniem prawa... dlatego pytam czy to jest dla ciebie ok? równi i równiejsi?
Precyzując - jasne, że bzdura. Jasne, że naginanie prawa. Uzasadnienie mega naciągane. Ale ma Jacek B moje pełne poparcie w sporze z SKWK co do meritum. Jako pracownik Klubu. Bo tak go traktuję. Nie jako Jacek B.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.03.2014 o godz. 23:48.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując