Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 05.03.2014, 23:26
Mnie tylko dziwi, dlaczego wątek o rychłym spadku do IV ligi jest eksponowany akurat gdy klub olał SKWK w kwestii kasy na cele kibicowskie.
Odpowiedz cytując