Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
2496
05.03.2014, 23:26
Mnie tylko dziwi, dlaczego wątek o rychłym spadku do IV ligi jest eksponowany akurat gdy klub olał SKWK w kwestii kasy na cele kibicowskie.
Bogdan81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bogdan81
Znajdź inne posty napisane przez Bogdan81