Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8692
Stary 05.03.2014, 23:25
Moim zdaniem Nawałka na razie przeprowadza bardzo słabą selekcję. Już od spotkań ze Słowakami i Irlandczykami powinien grać najlepszymi, teraz dodatkowo zagraliśmy ofensywnym kwartetem Sobota, Obraniak, Peszko, Milik przeciwko Szkotom - z czym do ludzi i czego innego mogliśmy się spodziewać? Moim zdaniem za mało gra młodzieżówką, szczególnie na skrzydłach. Mówi się, że młodzi nie grają, a potem przechodzi się do porządku dziennego nad powołaniem m.in. dla rezerwowego z 2.Bundesligi, czyli Peszki. Generalnie nie zanosi się, że z tej mąki będzie chleb jeszcze w tych eliminacjach. Jedyna nadzieja w tym, że dobre pokolenie z aktualnej U-21 będzie się prawidłowo rozwijać w przyszłości i na bazie tego pokolenia zbuduje się zgrany trzon pierwszej kadry.
Odpowiedz cytując