|
GrzegorzTS to sławny prowokator. Mam nadzieję, że udowodni swe oszczerstwa, a jeśli nie, to dostanie bana od Wisłazwe...
Nie możemy pozwolić, aby to forum stało się takim śmietniskiem-wysypiskiem frustratów jak wislaportal.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2014 o godz. 23:16.
|