Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8691
Stary 05.03.2014, 22:57
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Waldek wróć!
No właśnie, decyzja o zwolnieniu Fornalika była gorszą od zatrudnienia Nawalki.

Za mało czasu dostał Fornalik. Na koniec trudne wyjazdy do Anglii i do Ukrainy, gdzie mimo porażek zagraliśmy przyzwoicie jak na tych słabych piłkarzy jakich posiadamy.

Za Nawalki póki co to wygląda strasznie blado.
Bez pomysłu i bez życia.

Chociaż sam Nawalka macha rękami i gestykuluje to na nic się to zdaje.

I jeszcze ten stadion w Warszawie z ta wspaniała publika która spiker co 15 minut prosi o wsparcie.
"Kocioł czarownic" miał swój niepowtarzalny klimat.
Brawa dla Szkocji za wywazona i konsekwentna grę.
Odpowiedz cytując