dynek.pl napisał(a):

No właśnie, decyzja o zwolnieniu Fornalika była gorszą od zatrudnienia Nawalki.
Za mało czasu dostał Fornalik. Na koniec trudne wyjazdy do Anglii i do Ukrainy, gdzie mimo porażek zagraliśmy przyzwoicie jak na tych słabych piłkarzy jakich posiadamy.
Za Nawalki póki co to wygląda strasznie blado.
Bez pomysłu i bez życia.
Chociaż sam Nawalka macha rękami i gestykuluje to na nic się to zdaje.
I jeszcze ten stadion w Warszawie z ta wspaniała publika która spiker co 15 minut prosi o wsparcie.
"Kocioł czarownic" miał swój niepowtarzalny klimat.
Brawa dla Szkocji za wywazona i konsekwentna grę.