Krotochwila napisał(a):

Bardzo krytycznie oceniam większość działań Bednarza ale w tym przypadku ma moje pełne poparcie.
SKWK zwyczajnie nie jest odpowiedzialnym, dojrzałym partnerem do rozmowy. A te listy i odezwy, które smażą co kilka miesięcy są na tak infantylnym poziomie, że dobitnie to potwierdzają.
Zresztą takie dyskusje toczymy tu co kilka miesięcy. Z podobnym skutkiem. Czyli żadnym.
Ja do puszki nie wrzucam od dawna, niech swoje kompleksy chłopki w czerni leczą za własną kasę.
|
Ale jakim dojrzałym partnerem jest Bednarz? Bo ładnie oświadczenie napisał? W którym stwierdził, że 6 000 osób wygląda na takich co mogą stworzyć zagrożenie? Weź nie gadaj bzdur proszę cię.
Jacek Bednarz napisał:
Cytat:
Organizator meczu piłki nożnej lub podmiot przez niego uprawniony do dystrybucji odmawia sprzedaży biletu wstępu lub innego dokumentu uprawniającego do przebywania na nim::
(...)
3) osobie, co do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej.
|
To jest według ciebie dojrzałe stanowisko? U 6000 osób zachodzi podejrzenie uzasadnione?

To jest jawne naginanie prawa, takie samo, jak naginanie prawa jest poprzez sektorówki i zamaskowanie twarzy.
Tylko akurat w mniemaniu Bednarza to jest dla ciebie ok. ale w mniemaniu kibiców już infantylne. W twoim mniemaniu klub może buble prawne i luki prawne wykorzystywać, kibice nie... Równi i równiejsi?
Tak właśnie PR i wszystkie metody reklamy wizerunku mącą ludziom w głowach. Jesteś tego dobitnym przykładem. Wystarczy ładnie napisać.