|
Ściągnęłam sobie do nauki takie jedno demo. Okna tego badziewia otwierają się tak,że nie widać ani góry ani dołu strony. Nie da się tego też przewinąć/przesunać, zamknąć bo nie widać krzyżyka na górze oraz przejść na następną stronę bo nie widać na dole opcji "dalej" :/
HELP me
'Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został. Tak jak prawdę o życiu poznał lokator celi śmierci.'
|