speedfashion napisał(a):

|
Jeśli już chcieli karać, to mogli sobie odpuścić piłkarzy. W imię "sprawiedliwości" nagrodzono Jagiellonię, co dla mnie jest niezdrowe - przecież zamieszki nie miały wpływu na przebieg zawodów.
|
Dokładnie, mecz powinien być dokonczony a ewentualnie wieksze kary finansowe lub wiecej meczy bez publiczności