Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 05.03.2014, 21:28
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już chcieli karać, to mogli sobie odpuścić piłkarzy. W imię "sprawiedliwości" nagrodzono Jagiellonię, co dla mnie jest niezdrowe - przecież zamieszki nie miały wpływu na przebieg zawodów.
Dokładnie, mecz powinien być dokonczony a ewentualnie wieksze kary finansowe lub wiecej meczy bez publiczności
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując