Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2014, 20:27
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
W następnej kolejce my gramy u siebie z Ruchem, a Legia jedzie do Wrocławia. Myślę, że u siebie nie damy sobie odebrać trzech punktów, a Legia może zgubić punkty ze Śląskiem. W kolejnej kolejce gramy z nimi w Warszawie, bez wsparcia ich kibiców, co może ułatwić nam wywiezienie korzystnego wyniku - a może i 3 pkt? Byłby to niezwykle ciekawy scenariusz, gdybyśmy za 11 dni zasiedli na fotelu lidera. A skazywano nas na walkę o utrzymanie. Jaka ta piłka jest przewrotna.
No faktycznie, przecież gramy świetnie na wyjazdach, tyle punktów na nich zrobiliśmy, a styl gry jest taki, że miejscowym szczęki opadają z wrażenia, więc szansa jest ogromna
Odpowiedz cytując