To się w Legii ciekawie teraz zrobi na linii Leśnodorski - kibice. Każdy ich kolejny wybryk to będzie powód żeby Leśny interweniował.
A co do naszego ewentualnego liderowania to lepiej sie na nic nie napalać. Ta liga jest taka śmieszna, że raz można pocisnąć każdego, zagrać pięknie, wbić 5 bramek a w następnej kolejce kopanie się po glowach i nuuudne 0:0 albo wtopa ze 3:0. Także ciężko wybiec o jedną kolejkę wprzód a weź tu rozkmin co będzie za 2 czy 3 kolejki.
Ruch w tamtym sezonie sportowo spadł a teraz sobie dobrze radzi także to, że wielu nam źle życzyło to nic nie oznaczało - na szczęście

Taka jest ta liga śmieszna, raz spadek raz puchary, raz fajny mecz a raz dramatyczny. Może to wynik kalectwa piłkarzy a może korupcji, może jedno i drugie