Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 05.03.2014, 19:17
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Dziewczyny z kałuży jaką karę otrzymały ?
Taką jak i my. I o ile dobrze zrozumiałem co było mówione między wierszami, zakaz przesiadania kibiców.

Z wypowiedzi na konferencji wynika, że mozemy mówić o nowych standardach.

Leśniodorski dorzucił od siebie : zakazy stadionowe, zakaz sektorówek i zmiany organizacyjne na meczach.

Edit.

Cytat:
Komunikat Komisji Ligi Ekstraklasy SA w sprawie meczu Cracovia - Śląsk Wrocław:

"W związku z użyciem obraźliwego transparentu nie związanego z meczem Cracovia - Śląsk Wrocław, a także wykorzystania go do popełnienia przestępstwa w postaci odpalenia środków pirotechnicznych, na klub Cracovia została nałożona kara w postaci bezwzględnego zamknięcia tzw. trybuny ultras dla publiczności na 1 mecz.

Dodatkowo Komisja Ligi sformułowała wobec Cracovii zlecenie uniemożliwienia kibicom zasiadającym na tzw. trybunie ultras nabywanie biletów na inne sektory na mecz, podczas którego trybuna ta pozostanie zamknięta dla publiczności"
http://www.ekstraklasa.org/decyzje-k...ca-2014-roku/8
Ostatnio edytowane przez Elefant : 05.03.2014 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując