arth_ur napisał(a):

|
Dziewczyny z kałuży jaką karę otrzymały ?
|
Taką jak i my. I o ile dobrze zrozumiałem co było mówione między wierszami, zakaz przesiadania kibiców.
Z wypowiedzi na konferencji wynika, że mozemy mówić o nowych standardach.
Leśniodorski dorzucił od siebie : zakazy stadionowe, zakaz sektorówek i zmiany organizacyjne na meczach.
Edit.
Cytat:
Komunikat Komisji Ligi Ekstraklasy SA w sprawie meczu Cracovia - Śląsk Wrocław:
"W związku z użyciem obraźliwego transparentu nie związanego z meczem Cracovia - Śląsk Wrocław, a także wykorzystania go do popełnienia przestępstwa w postaci odpalenia środków pirotechnicznych, na klub Cracovia została nałożona kara w postaci bezwzględnego zamknięcia tzw. trybuny ultras dla publiczności na 1 mecz.
Dodatkowo Komisja Ligi sformułowała wobec Cracovii zlecenie uniemożliwienia kibicom zasiadającym na tzw. trybunie ultras nabywanie biletów na inne sektory na mecz, podczas którego trybuna ta pozostanie zamknięta dla publiczności"
|
http://www.ekstraklasa.org/decyzje-k...ca-2014-roku/8