|
Miało być drakońsko, a jednak jest... trochę groteskowo. Walkower to de facto kara wymierzona w piłkarzy, 100 tysięcy? Z UEFA uzbierali więcej chyba za ten rok za rzeczy mniej poważne. No i zamknięty stadion tylko na mecz z nami + dwa "zawiasy". Czyli jednak tak, by wilk był syty i owca cała. Bo za długa "cisza" na Ł3, mogłaby przecież zakończyć się brakiem MP, a na to komisja (L)igi pozwolić sobie nie może. No chyba, że pan wojewoda poszerzy kary, ale jakoś wierzyć mi się nie chce.
Kolejna szansa dla debili z Legii by "dopiąć swego" (tylko właściwie nie wiadomo czego) na meczu z Lechem.
|