|
Skybox, VIP, jeden ch..
malze w przenosni, przeciez nie podaja tam hot-dogow za 7 zl.
Ale jak widac nie powstanie... dlatego skunksy maja prawo dac wybor kibicom , ktorzy skrzykneli sie w 7 000 glow i ZADAJA by ich bilety podrozaly o zlotowke. maja do tego prawo. to nie jest zaden haracz tylko glos kibicow w liczbie 7000 glow. A jak bedzie trzeba to bedzie ich 10.000.
Ostatnio edytowane przez c. : 05.03.2014 o godz. 18:55.
|