|
W czym macie problem z tą złotówką ? Można zrobić tak, że klub widzi później fakturki na co poszły pieniądze itp i przy ewentualnych wałach odciąć od koryta. Taka możliwość jest jak najbardziej do ogarnięcia. Wiadomo każdy kij ma dwa końce, ale mało razy klub robił nas w uja ?
|