piter116 napisał(a):

|
Dlatego pytam, bo jeśli nie zasiada na C, to gówno powinna go obchodzić ta złotówka. Podobnie jak i resztę oszołomów szczekających w tym temacie.
|
Sugerujesz, że wyższość jednego kibica nad drugim polega na zajmowanym miejscu na stadionie ? Jednego jestem pewne, że niektórzy z C mają wyższego ego, a wynika to tylko z samego faktu, że tam zasiadają.
Abstrahuje od tego czy SKWK walczy w "słusznej" sprawie czy nie.
Nie podoba mi się to, że na stronie stowarzyszenia pojawiają się artykuły wciskające ludziom ciemnotę i nie prawdę.
Strzelam również, że osoba lub osoby odpowiedzialne za to udzielają się teraz w tym temacie podnosząc chwytliwe postulaty.
Intuicja podpowiada mi, że w tym wszystkim nie chodzi o muzeum, pomnik, oprawy czy kibiców. Kto myśli samodzielnie czyli nie powiela opinii innych może dojść do jakiś tam wniosków bo szukać nie trzeba daleko.