Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2475
Stary 05.03.2014, 15:03
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
dla dobra WISŁY KRAKÓW poświęcenie 1 zł od biletu nie jest niczym złym. To obowiązek każdego Wiślaka, który przychodzi na stadion na R22. Z tego obowiązku zwolniłbym jedynie kibiców gości. Jeśli nie będziesz chciał wspierać Wisły Kraków, to po prostu przestaniesz chodzić na mecze (jeśli w ogóle chodisz na nie). Tak jak pisałem, bycie Wiślakiem do czegoś zobowiązuje. Mamy swoje obowiązki, które musimy zacząć realizować.

Każdy przypadek należy traktować indywidualnie, o tym była rozmowa.

Demagogią jest porównywanie poświęcenie ok. 10 zł/rundę przez każdego kibica do opłat na ZUS`u, który "pobiera" z naszych zarobków około 45 %. Czyli to kasa liczona w tysiącach złotych miesięcznie.

Oczywiście, ze tak jest. Ja zawsze dorzucam się do oprawy (i to kwotą większa niż 1 zł), tyle, że do tej pory nikt mi nie kazał tego robić, a był to jedynie gest mojej dobrej woli. O tym mowa.

Jako osoba o poglądach prawicowych brzydzę się wszelkiego nakazami czy przymusem dzielenia się z innymi, a to byłby jeden z takich. Tyle.

EDIT: Przepraszam, ale pier**lisz jak politycy przed wprowadzeniem nowego podatku. Wtedy też padają słowa o wyższej sprawie, solidarności społecznej, obowiązkach każdego Polaka wobec rodaków blablabla. Myślenie rodem z komuny.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.03.2014 o godz. 15:06.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując