Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2472
Stary 05.03.2014, 14:53
I ty mi domin_czyzyny potrafiłeś mi parę dni temu wyrzucić, że jest lewusem (homo sovietus) i z prawicowymi poglądami nie mam nic wspólnego, a sam od dłuższego czasu w tym temacie chcesz zmusić ludzi do oddawania złotówki z każdego biletu na szeroko rozumiane cele kibicowskie nieważne czy chcą tego czy nie. To niby ta skrajna prawica i wolność wyboru?

Dla mnie to typowa komuna jak taki ZUS. Też wmawiają ludziom, że to przecież dla ich dobra. Albo jeszcze lepszy przykład - akcyza w benzynie.

No przecież to jakieś jaja. To jest dopiero komusze myślenie. Skoro po dobroci się nie składają to ich do tego zmusimy.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.03.2014 o godz. 14:56.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując