Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2470
Stary 05.03.2014, 14:31
Bo u nas już tak jest, gdy jest oprawa z racami to wszyscy robią słit focie, żeby się nimi pochwalić na fejsie. Do oprawy się nie dorzucą, ale zdjęcia na jej tle robią jako pierwsi.

Jak powstanie pomnik Henryka Reymana (a powstać musi choćby Bednarz ze Smudą mieli stracić posadę) to wszyscy polecą robić sobie zdjęcia na jego tle, choć co 5 osoba się na niego zrzuciła.

My się nie możemy patrząc na zarząd.. patrzono się wiele lat w TS Wisła i doprowadzono go do bankructwa. Do roboty wzięli się kibice i powoli wraca normalność. Gdyby nie to prawdopodobnie kilkanaście zasłużonych sekcji przeszłoby do historii, a setki sportowców przeniosłoby się do innych klubów - z bólem serca trenować. Powstały nowe sekcje, najnowocześniejsza siłownia w Krakowie, nowa restauracja i klub zaczyna realnie zarabiać. A to dopiero początek. Wszystko rękoma kibiców, którzy wy.......ili z TS-u najemników i tych, którzy na Wiśle zarabiali olbrzymie pieniądze, a nic dla tego klubu nie zrobili.

Wisła SA przez lata nie potrafiła zbudować choćby pubu na stadionie... a gdzie muzeum czy pomnik.
Jak Smuda mówi, że nie warto się dogadywać z kibolami, którzy chcą zbudować pomnik dla Reymana to o czym my w ogóle dyskutujemy.
Nie może jakiś Smuda wycierać sobie mordy Reymanem.. na to nie było i nie będzie pozwolenia. Żaden trener 20 innych klubów nie będzie decydował o tym czy kibice mogą postawić pomnik dla legendy ukochanego klubu.
A jeszcze niedawno Smuda sam prosił tych kiboli o miłe przyjęcie.. obłuda niesamowita.
Ostatnio edytowane przez element : 05.03.2014 o godz. 14:47.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując