Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2469
Stary 05.03.2014, 14:15
fialo napisał(a):Wyświetl post
Złotówka do biletu byłaby dodawana do biletu na sektor C.
moim zdaniem akcja powinna objąc cały stadion, na C wymiar dopłaty mógłby być większy i być przeznaczony dodatkowo na oprawy i upiekszanie miasta.

Jednak objęcie dopłątą tylko sektora C jest złym rozwiązaniem, ze względu na mniejsze środki, które zgromadzi się. Będzie to też niesprawiedliwość. Dlaczego tylko Kibice z C mają finansować projekty, z których korzystać będą później wszyscy Wiślacy ? Każdy Wiślak ma swoje prawa, ale i obowiązki.

raindog napisał(a):Wyświetl post

Czyli to w gruncie rzeczy nie moja sprawa. Zwracam honor.
masz rację, zaoszczędziłeś parę złotych, będziesz mógł w spokoju kupić kiełbachę lub browara w Biedronce...Jak niewiele potrzeba niektórym do szczęścia..

raindog napisał(a):Wyświetl post
Cóż mogę dodać: prawdziwy z Ciebie fanatyk
mi przynajmniej zależy na przyszłości Wisły Kraków. Nie mam na wszystko w.....e...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2014 o godz. 14:30.
Odpowiedz cytując