fialo napisał(a):

|
Złotówka do biletu byłaby dodawana do biletu na sektor C.
|
moim zdaniem akcja powinna objąc cały stadion, na C wymiar dopłaty mógłby być większy i być przeznaczony dodatkowo na oprawy i upiekszanie miasta.
Jednak objęcie dopłątą tylko sektora C jest złym rozwiązaniem, ze względu na mniejsze środki, które zgromadzi się. Będzie to też niesprawiedliwość. Dlaczego tylko Kibice z C mają finansować projekty, z których korzystać będą później wszyscy Wiślacy ? Każdy Wiślak ma swoje prawa, ale i obowiązki.
raindog napisał(a):

Czyli to w gruncie rzeczy nie moja sprawa. Zwracam honor.
|
masz rację, zaoszczędziłeś parę złotych, będziesz mógł w spokoju kupić kiełbachę lub browara w Biedronce...Jak niewiele potrzeba niektórym do szczęścia..
raindog napisał(a):

Cóż mogę dodać: prawdziwy z Ciebie fanatyk
|
mi przynajmniej zależy na przyszłości Wisły Kraków. Nie mam na wszystko w.....e...