Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2468
Stary 05.03.2014, 14:09
Złotówka do biletu byłaby dodawana do biletu na sektor C. Nikt was, Wielce Szanowni Panowie Kibice (czy to poprawna forma zwracania się do Strażników Moralności, grzechem nieskalanych Kibiców zza monitora (czesciej), i z sektorów wzdłuż boiska (rzadziej - znam wiele osób z sektorów A i E - sami "normalni")?) nie dokładaby sie do takich okropnych kibolskich inicjatyw jak te wyżej wymienione

Także bez obaw żadne nowe kurtki za 1500 zł oraz vw transportery, "na akcje" (tez coś takiego tu kiedyś czytałem ) nie zostaną zakupione Żadne podatki wam nie grożą Jedyny podatek jaki zaplacicie to VAT za cyfrę plus czy tam Neostradę bez obaw !
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując