Złotówka do biletu byłaby dodawana do biletu na sektor C. Nikt was, Wielce Szanowni Panowie Kibice (czy to poprawna forma zwracania się do Strażników Moralności, grzechem nieskalanych Kibiców zza monitora (czesciej), i z sektorów wzdłuż boiska (rzadziej - znam wiele osób z sektorów A i E - sami "normalni")?) nie dokładaby sie do takich okropnych kibolskich inicjatyw jak te wyżej wymienione
Także bez obaw żadne nowe kurtki za 1500 zł oraz vw transportery, "na akcje" (tez coś takiego tu kiedyś czytałem

) nie zostaną zakupione

Żadne podatki wam nie grożą

Jedyny podatek jaki zaplacicie to VAT za cyfrę plus czy tam Neostradę

bez obaw !